Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky

Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky

Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky od spolehlivého výrobce Albatros je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky - nyní pořídíte za super cenu 228.80 Kč

228.80 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky od značky se skvělou pověstí Albatros je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Prohlédněte si ukázkovou kapitolu této knížky.Čtení by mělo být příjemným prožitkem. Ne všichni ale dokáží s lehkostí „hltat“ jedno slovo za druhým. Naopak, aby z textu získali informace, musejí překonávat překážky. Tato kniha je určena dětem od 7 let; zejména těm, kteří mají problémy se čtením a s vnímáním obsahu čteného textu. Své čtenářské dovednosti s její pomocí ale mohou rozvíjet také žáci bez těchto obtíží. Publikace poslouží dospělým (rodičům) nebo speciálním pedagogům ve školách a poradnách. Podporuje tvůrčí práci a pomáhá vytvářet a posilovat vztah ke čtení. Malí čtenáři ji využívají s pomocí dospělého. Kniha je barevně rozčleněna na tři části podle obtížnosti četby. Na levé straně dvojlistu čtenáři najdou text s doplňujícími informacemi nebo otázkami, na straně pravé autorka vybízí k práci zábavnou formou. Publikace je zaměřena na: • rozvoj a posílení čtenářských dovedností (zvládnutí analýzy a syntézy slabik, vnímání obsahu čteného textu), • zlepšení verbálního projevu a obratnosti ve vyjadřování, • zpevnění zrakové percepce a procvičování očních pohybů, • zpevnění sluchové percepce, • jistotu v pravolevé a prostorové orientaci, • rozšíření znalostí, • posílení logického myšlení a paměti.

Další vlastnosti: Výrobce Albatros. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Typ hračky knihy a CD. Autor Aleš Čuma, Miluše Jirušková. Rozměry 210,0 x 297,0 x 0,0 mm. Rok vydání 2018. Počet stran 104. Rozvíjí fantazii. Rozvíjí řeč. . . . . .

Název:
Zábavné čtení (nejen) pro dyslektiky
Výrobce:
SKU:
AF369582167

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
U nás na Rekrezona.cz najdete vše potřebné pro vaše venkovní aktivity a společenské hry. Jsme specialisté na volný čas a hry pro rekreaci. Vybírejte z obrovského množství produtků na Rekrezona.cz. Udělejte si radost třeba novou společneskou hrou. Nákupem online navíc ušetříte váš čas i peníze. Nakupte si rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
12139
produktů
238
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rekrezona.cz