The Mind - Souznění myslí

The Mind - Souznění myslí

The Mind - Souznění myslí od společnosti s předním postavením na trhu REXhry je k dispizici za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. The Mind - Souznění myslí - nyní zakoupíte od 271.98 Kč

271.98 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

The Mind - Souznění myslí od výrobce s dlouholetou historií REXhry . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

The Mind - Souznění myslí je kooperativní hra, ve které si vyzkoušíte, nakolik jste schopni se sladit se svými spoluhráči. Princip hry je jednoduchý. Balíček karet obsahuje 100 karet s čísly 1-100. Podle aktuální úrovně dostane každý hráč jednu či více karet (na první úrovni jednu, na druhé dvě, atd.). Cílem je tyto karty postupně odehrát na jednu hromádku od nejmenší po největší. V čem je háček? Během hry nesmíte spolu navzájem nijak komunikovat a naznačovat si hodnotu karet na ruce. Pokud někdo předběhne, ztrácíte jeden z životů. Jediná možnost komunikace je dohoda o použití šurikenu. Ten umožní každému odložit před sebe na stůl svoji nejnižší kartu. Tím se jí jednak zbavíte z ruky a navíc poskytnete informaci ostatním hráčům, že všechny vaše zbylé karty mají vyšší hodnotu. Některé úrovně vám po úspěšném zdolání vrátí zpět život či přidají další šuriken. Pokud se vám podaří projít všechny požadované úrovně (ve dvou 12 úrovní, ve třech 10 a ve čtyřech 8), startujete znovu od začátku, ale se ztíženými podmínkami. Karty na hromádku hrajete zakrytě, tj. ostatní netuší, jaká karta na vrchu balíčku leží. Vyhodnocení chyb se pak děje vždy na konci, po odehrání všech karet.Hra je určena pro 2-4 hráče od 8 let. Doba jedné hry je cca 15 minut.Získaná ocenění:Hra roku ve Francii 2019Nominace na Hru roku v Německu 2018Ocenění Golden Geek 2018 za nejlepší párty hruOcenění Golden Geek 2018 za nejlepší kooperativní hru

Další vlastnosti: Výrobce REXhry. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 9 let. Věk od 12 let. Typ hračky hry. Délka 15 min.. Počet hráčů 2-4. Rozvíjí spolupráci. . . . . . .

Název:
The Mind - Souznění myslí
Výrobce:
SKU:
AF369590047

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
U nás na Rekrezona.cz najdete vše potřebné pro vaše venkovní aktivity a společenské hry. Jsme specialisté na volný čas a hry pro rekreaci. Vybírejte z obrovského množství produtků na Rekrezona.cz. Udělejte si radost třeba novou společneskou hrou. Nákupem online navíc ušetříte váš čas i peníze. Nakupte si rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
12139
produktů
238
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rekrezona.cz