Slyšíš

Slyšíš, jak mluví stromy?

Slyšíš, jak mluví stromy? od známého předního výrobce Kazda je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si bezpečně a rychle online. Slyšíš, jak mluví stromy? levně za cenu 349.80 Kč

349.80 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Slyšíš, jak mluví stromy? od známé společnosti Kazda - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Kniha o tom, co všechno můžete objevit v lese. Mají stromy svůj vlastní jazyk? Musí děti stromů chodit do školy? Proč se lesní zvířata bojí lidí? Peter Wohlleben odpovídá na otázky, které jsou neobvyklé, originální a často velmi zábavné. Kniha pro děti od 6 let, ale líbí se i mnoha mladším (již cca od 3,5 roku) i starším a dokonce i mnoha dospělým.Mají stromy svůj vlastní jazyk?Musí děti stromů chodit do školy?Proč se lesní zvířata bojí lidí?Peter Wohlleben odpovídá na otázky, které jsou neobvyklé, originální a často velmi zábavné. Jeho snadno pochopitelné a téměř vždy překvapivé odpovědi umožňují dětem vidět život v lese zcela odlišnými očima. Talentovaný vypravěč čerpá z mnoha desetiletí vlastních zkušeností lesníka a ochranáře přírody a zároveň se opírá o nejnovější vědecké poznatky.Peter Wohlleben, ročník 1964, se chtěl už jako dítě stát ochráncem přírody. Po studiu lesnictví byl více než dvacet let úředníkem zemské lesní správy. Aby mohl realizovat svou vizi trvale udržitelné péče o les, převzal v roce 2006 coby hajný revír o 1 200 hektarech lesa v regionu Eifel. Dnes tam vede lesní akademii. Své znalosti předává na seminářích, při tematických prohlídkách lesa i na kurzech stavění srubů. Autor bestsellerů, přeložených do mnoha jazyků, se zasazuje o uchování našich původních lesů a žádá více pozornosti, respektu i ochrany pro ně i přírodu vůbec.

Další vlastnosti: Výrobce Kazda. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 6 let. Věk od 9 let. Typ hračky knihy a CD. Autor Peter Wohlleben. Rozměry 220,0 x 286,0 x 68,0 mm. Rok vydání 2018. Počet stran 128. Rozvíjí vědomosti. . . . .

Název:
Slyšíš, jak mluví stromy?
Výrobce:
SKU:
AF369585607

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
U nás na Rekrezona.cz najdete vše potřebné pro vaše venkovní aktivity a společenské hry. Jsme specialisté na volný čas a hry pro rekreaci. Vybírejte z obrovského množství produtků na Rekrezona.cz. Udělejte si radost třeba novou společneskou hrou. Nákupem online navíc ušetříte váš čas i peníze. Nakupte si rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
12139
produktů
238
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rekrezona.cz