Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let zboží dodává CPress je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně online. Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let , produkt nakoupíte ted u nás za 148.50 Kč

148.50 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let značky CPress je k sehnání u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce. Knížka se věnuje rozlišení a pojmenování barev, odlišení tvarů prvků. V knize jsou zahrnuta cvičení z oblasti zrakové diferenciace, zrakové analýzy a syntézy, zrakové paměti, rozlišení figury a pozadí, rovněž také cvičení k rozvoji očních pohybů.Publikace obsahuje 1) cvičení pro děti ve věku od 4 do 6 let, která napomohou rozvinout: - rozlišování a pojmenování barev - orientaci v ploše – odlišení figury a pozadí - schopnost rozlišit detaily - vedení očních pohybů zleva doprava - zapamatování si zrakově vnímaných objektů 2) metodický návod pro dospělé, který: - doporučuje zásady pro práci s dítětem - pomáhá překonávat obtíže.

Další vlastnosti: Výrobce CPress. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk předškoláci. Typ hračky knihy a CD. Autor Jiřina Bednářová. Rozměry 210x297 mm. Počet stran 64. Rozvíjí smysly. Rozvíjí orientaci. . . . . .

Název:
Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let
Výrobce:
SKU:
AF369582898

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
U nás na Rekrezona.cz najdete vše potřebné pro vaše venkovní aktivity a společenské hry.✔️Jsme specialisté na volný čas a hry pro rekreaci.✔️ Vybírejte z obrovského množství produtků na Rekrezona.cz.✔️ Udělejte si radost třeba novou společneskou hrou.✔️ Nákupem online navíc ušetříte váš čas i peníze. Nakupte si rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
6866
produktů
200
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rekrezona.cz