Kubb

Tradiční švédská dřevěná hra Kubb

Kubb je tradiční švédská hra, pocházející z malého ostrova Gotland. Původ kubbu sahá až do dob statečných Vikingů. Na Gotlandu je od roku 1995 pořádáno pravidelně mistrovství světa v kubbu.

Tuto týmovou společenskou hru může hrát 2 – 12 hráčů. Kubb hrají dva týmy proti sobě a snaží se navzájem porazit. Kubb je nenáročná hra, kterou může hrát každý, děti, dospělí, i senioři. Ke hře vám stačí hrací prostor a herní souprava.

Kubb se hraje na rovném povrchu o rozměru 5x8 metrů. Ideálně na trávě. Může se však take hrát na písku, ve sněhu, na hřišti, prakticky kdekoliv. Pravidla hry kubb jsou velmi jednoduchá a pochopíte je během pár minut.

S touto společenskou dřevěnou hrou zažijete mnoho zábavy s vašimi přáteli i rodinou.

Herní sady pro hru kubb, které nabízíme, jsou schváleny Swedish Kubb Federation (Švédskou federací Kubbu) !

Na rekrezona.cz naleznete největší nabídku her kubb. Hry se liší materiálem (různé druhy dřeva) a velikostí. Švédský výrobce nabízených kubbů, klade důraz na kvalitu herních dílů.

 
 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • Kubb FAMILYAkceTipDoprava zdarma
  Kubb je venkovní společenská hra pro dva týmy, které hrají proti sobě. Hra je nenáročná a může ji hrát kdokoliv a kdekoliv. Pro...
  Kubb FAMILY
  890 Kč (–11 %)
  790 Kč
 • 511 01xx sidanAkceTipDoprava zdarma
  Kubb je venkovní společenská hra pro dva týmy, které hrají proti sobě. Hra je nenáročná a může ji hrát kdokoliv a kdekoliv. Pro...
  Kubb original s červeným králem
  1 499 Kč (–27 %)
  1 099 Kč
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.