Hezky česky

Hezky česky

Hezky česky značky s tradicí a dobrou pověstí Jiné je k dostání levně a pohodlně online. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Hezky česky právě teď za cenu 263.99 Kč

263.99 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Hezky česky od tohoto skvělého výrobce Jiné je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Hezky Česky je elektrická výuková hra k osvojení základních pravidel českého pravopisu vyučovaných v 1. až 3. třídě základní školy velmi zábavnou formou.Na 16-ti listech je natištěno 640 pečlivě vybraných slov, do kterých děti doplňují chybějící písmenka. Ve spodní části každého listu jsou uvedeny možnosti odpovědí. Jednotlivé listy s úlohami jsou v souladu s učebnicemi pro 1. až 3. třídu základní školy.Hra procvičuje toto učivo:- určování počtu slabik ve slově- slova nadřazená, podřazená a souřadná- dvojhlásky au, ou a používání ů,ú- psaní y, ý, i, í po tvrdých a měkkých souhláskách- používání b/p, d/t, z/s, v/f, h/ch, ž/š- používání dě, tě, ně, mě, bě, pě, vě- psaní y, ý, i, í po obojetných souhláskách s ohledem na vyjmenovaná slovaVe spodní části každého listu jsou uvedeny možnosti odpovědí. Po doteku kontaktní plošky na místě chybějícího písmenka ve slově a plošky u vybrané odpovědí potvrdí elektr. obvod správnost doplněného písmenka rozsvícením zeleného světélka. Pokud je odpověď chybná, světélko zůstane zhasnuto.

Další vlastnosti: Výrobce Jiné. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 6 let. Věk od 9 let. Typ hračky hry. Délka 10 minut a déle. Počet hráčů 1 a více. Rozvíjí řeč. . . . . . .

Název:
Hezky česky
Výrobce:
SKU:
AF369583673

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
U nás na Rekrezona.cz najdete vše potřebné pro vaše venkovní aktivity a společenské hry. Jsme specialisté na volný čas a hry pro rekreaci. Vybírejte z obrovského množství produtků na Rekrezona.cz. Udělejte si radost třeba novou společneskou hrou. Nákupem online navíc ušetříte váš čas i peníze. Nakupte si rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
11148
produktů
231
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rekrezona.cz