Charitativní voucher pro autistické děti

Charitativní voucher pro autistické děti

Charitativní voucher pro autistické děti od skvělého a známého výrobce Agátin svět je u nás za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Charitativní voucher pro autistické děti právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 Kč

1 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Charitativní voucher pro autistické děti od tohoto předního výrobce Agátin svět je k dispizici za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Všechny děti mají právo na šťastné dětství a hravý rozvoj. Pro děti, které dostaly do života velkou překážku pro komunikaci se svým okolím, tzv. poruchu autistického spektra, a jejich rodiny, je klíčovým pomocníkem NAUTIS, z.ú. (Národní ústav pro autismus, z.ú.):nabízí diagnostiku a včasnou intervenci (ranou péči) pro děti do 7 let a terapie dětem i dospělýmprovozuje školku a volnočasové centrum s individuální péčírodinám mabízí půjčovnu speciálních pomůcek a hraček dospělým autistům pomáhá se začleňováním do společnosti, chráněným bydlením apod.Pojďme i my společně pomoci dětem s autismem! Přidejte se k nám a zakoupením charitativního voucheru společně pomůžeme:dovybavit magteřskou školu a volnočasový klub didaktickými pomůckami a knížkami;zajistit pomůcky a hračky pro speciální terapiizajistiti finance ne muzikoterapii, neboť hudba napomáhá rozvoji komunikačních schopností u dětí s autismemzajistit finance na rozvoj portálu Autismport.cz.Informace ke sbírce: Agátin svět (K+L NET, s.r.o.) je spolupořadatelem veřejné sbírky „Lepší škola pro všechny“ registrované magistrátem hl. m. Prahy pod č.j.: S-MHMP 204724/2013, č.j. 210538/2013, ze dne 13.5.2013. Tuto sbírku pořádá Národní ústav pro autismus, z.ú. (NAUTIS, z.ú.), jemuž Agátin svět předá veškerý výtěžek z prodeje charitativních voucherů v podobě pfinanc či zakozpených hmotných darů (pomůcek, hraček). Zakoupená částka kuponů v Kč před případnou slevou odpovídá počtu zakoupených voucherů (1 voucher = 1 Kč). Ve spolupráci s NAUTIS, z.ú.

Další vlastnosti: Výrobce Agátin svět. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk kojenci a batolata. Věk od 2 let. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Věk od 6 let. Věk od 9 let. Věk od 12 let. Typ hračky hračky. . . . .

Název:
Charitativní voucher pro autistické děti
Výrobce:
SKU:
AF369584265

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
U nás na Rekrezona.cz najdete vše potřebné pro vaše venkovní aktivity a společenské hry. Jsme specialisté na volný čas a hry pro rekreaci. Vybírejte z obrovského množství produtků na Rekrezona.cz. Udělejte si radost třeba novou společneskou hrou. Nákupem online navíc ušetříte váš čas i peníze. Nakupte si rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
11104
produktů
230
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rekrezona.cz