Better Brand Hodnotící karty

Better Brand Hodnotící karty

Better Brand Hodnotící karty od našeho výrobce Better Brand - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Better Brand Hodnotící karty aktuálně výhodně za 549 Kč

549 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jak karty pro hodnocení fungují?

Je to docela jednoduché: děti i učitel mají k dispozici karty, díky kterým si toho mohou navzájem spoustu říct a například:

  • nerušit soustředění těch, kteří ještě pracují
  • ohodnotit individuální výkon bez porovnávání a známkování
  • vyjádřit svůj názor na probírané téma
  • dát spolužákům zpětnou vazbu a najít motivační a nezraňující slova.

 

Když žák otočí na lavici zelenou kartu, znamená to: „Hotovo“. Také tím signalizuje, že je připraven pomoci některému ze spolužáků. Červená říká: „Nerozumím zadání, potřebuji radu od učitele.“
Bílá karta znamená, že žák ještě pracuje. Žlutá, že uvítá pomoc od spolužáka, který už je hotov a je ochoten pomoci. Na obrázkových kartách najdou žáci a učitelé různé možnosti, jak například poskytnout zpětnou vazbu (To se povedlo, Já zírám, Jsi hvězda, Nadechni se, Zkus to ještě jednou, Tohle úplně nevyšlo apod.). Autorkou obrázků na kartách je Kája Shipstead.

 

Karty budou k odeslání v průběhu října 2020.

Sada obsahuje 24 balíčků barevných sad karet pro žáky ve formátu A6 a jednu sadu stejných karet, formát A5, pro učitele. V každém balíčku je celkem 14 karet: 11 obrázkových, 2 oboustranné barevné (bílá a žlutá, červená a zelená) a 1 karta je oboustranná, semaforová (zelené a červené kolečko).

K čemu se vám to může hodit? „Využití karet je samozřejmě mnohem širší, než jen sledování práce na aktuálním úkolu. Fantazii se meze nekladou. Můžou se hodit třeba při diskusi k různým projektům a návrhům řešení, děti se mohou vyjádřit k zajímavosti probíraného tématu. Záleží, na tom, jaký význam jednotlivým kartám společně s dětmi dáte. Důležité je, že karty nestigmatizují, neznámkují, ale vhodným, vtipným a dětem blízkým způsobem umožňují hodnotit nejen vlastní výkon.“ Vysvětluje Jana Vyhlídalová, zakladatelka projektu Gramotní.

Název:
Better Brand Hodnotící karty
Výrobce:
SKU:
8594201080074

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
U nás na Rekrezona.cz najdete vše potřebné pro vaše venkovní aktivity a společenské hry. Jsme specialisté na volný čas a hry pro rekreaci. Vybírejte z obrovského množství produtků na Rekrezona.cz. Udělejte si radost třeba novou společneskou hrou. Nákupem online navíc ušetříte váš čas i peníze. Nakupte si rychle a bezpečně online.
Vybírejte z nabídky
12143
produktů
238
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rekrezona.cz