Doprava

Ceny za dopravu a způsob platby

Přeprava  

 

Osobní odběr Ostrava 0,-
Uloženka.cz, výdejní místa zde (2-5 dní) 55,-
Česká pošta - běžná zásilka (2-5 dní) 60,-
Česká pošta - balík do ruky (1-2 dny) 120,-
DPD 120,-
    
Platba
Hotově (osobní odběr Ostrava) 0,-
Převodem 0,-
Dobírka 30,-

 

Cena dopravy se pohybuje od 55,- do 120,- Kč v závislosti na výběru přepravce. Druh přepravy a způsob platby si zvolíte při zadávání údajů do objednávky. Pokud je u některého zboží uvedena akční doprava zdarma, vyberte z nabídky AKČNÍ DOPRAVA DLE POPISU U ZBOŽÍ!

 

HeurekaPoint (Uloženka)

Nabízíme také možnost vyzvednout si objednané zboží na výdejních místech Uloženka.cz. Výdejní místa jsou v městech: Ostrava, Olomouc, Praha, Plzeň, Brno, Hradec Králové, aj.

Pozor!!

  • Uloženkou je možné posílat pouze zboží s maximálními rozměry 80 x 60 x 42 cm. Z tohoto důvodu nelze posílat na pobočky Uloženky velké zásilky, např. cornhole. holandský billiard, discgolfové koše, atp.
  • Uloženku svážíme vždy koncem týdne, převážně v pátek. Doručení můžete očekávat začátkem týdne.

 

Nadměrné zásilky

U přepravy zásilek s nadměrnou váhou nebo nadměrným rozměrem se platí manipulační poplatek, který pokrývá vyšší náklady na dopravu. Tato položka je u daného zboží uvedena.

Zasílání na Slovensko a do zahraničí

Na Slovensko a do zahraničí nezasíláme. 

Nevyzvednuté zboží

Dojde-li k telefonickému potvrzení objednávky, dochází k uzavření kupní smlouvy. Pokud zákazník zboží nepřevezme, je povinen uhradit dodavateli následující náklady:

  • storno poplatek - administrační úkony 60,- Kč až 150,- Kč

Telefonickým nebo e-mailovým potvrzením objednávky se při nepřevzetí zásilky zákazník zavazuje uhradit storno poplatek, a to do 14 dní od obdržení pokynů k platbě.

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz