Deskové a stolní hry - Smart Games - HIT

Úvod - Deskové a stolní hry - Smart Games - HIT

Smart games - zábavné chytré hry

Hry ze sérií Smart Games, Smart zone,... jsou velmi oblíbené a nové druhy od různých vydavatelů se každý rok objevují jako houby po dešti. Můžete je nalézt také pod označením logické hry, chytré hry, hlavolamy pro rozvoj představivosti a myšlení. Jsou určené pro děti i dospělé. Tyto logické hry jsou velmi zábavné, a jsou kombinací hry a hlavolamu. Jsou určeny pro jednoho hráče. Každá hra má několik úrovní obtížností a v každé obtížnosti je několik variant rébusů. Každé zadání má své řešení. V balení naleznete i správné řešení rébusu, ale nic vám nenahradí ten pocit, když na něj příjdete sami. Hry jsou vyrobeny z plastu nebo ze dřeva.

Na první pohled vypadají smart games jednoduše, ale brzy zjistíte, že musíte naplno zapojit svůj mozek a logické uvažování, aby jste je vyřešili. Tyto hry rozvíjejí logické myšlení a prostorovou představivost a činí tak velmi zábavnou a nenásilnou formou.

Smart games jsou zajímavě zpracovány. Každá hra má své téma a svůj příběh. Můžete v nich navštívit safari, severní pól, letiště, vyhnat zákeřní virus z těla, zapojit se do policejní honičky a mnoho dalšího.

Mezi nejoblíbenější hry ze smart games patří Tučňáci na ledu, Na ledové kře, Safari schovej a najdi, Antivirus, Autoblok a dřevěné hry Zámecké schody a Záhadný hrad. Tyto všechny hry naleznete na rekrezona.cz

499 CZK

299 CZK
Akce
City Skyline - logická hra s mrakodrapy


Původní cena: 390

349 CZK

699 CZK
Akce
Fauna logic - poznávací logická hra


Původní cena: 390

349 CZK

299 CZK

299 CZK

490 CZK

499 CZK

499 CZK

299 CZK

499 CZK
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz