Makedo - kreativní hračky

Úvod - Makedo - kreativní hračky

MAKEDO - ekologické kreativní hračky

Hračka Makedo pochází z Austrálie a odtud se šíří do celého světa. Bývá označována jako nejlepší a nejekologičtější hračka na světě. Kultovní americký magazín Wired napsal, že MAKEDO je "nejlepší hračka všech dob" a trendový TREEHUGER o MAKEDO píše jako o "nejšetrnější hračce planety".

Co je Makedo? Makedo je sada dílků pro tvoření zázraků z věcí kolem nás. Kreativní hračka Makedo je systém, který vám umožní jednoduše a zábavně tvořit nové věci z věcí starších či nepotřebných. Ekologické Makedo obsahuje geniální jednoduchý spojovací systém, který dětem i dospělým umožní tvořit nové věci. Možnosti Makeda jsou neomezené, záleží jen na vaší představivosti a fantazii. Inspirace a více info o Makedo.

Ke hře stačí vzít kartony, krabice, obaly od čajů, plastové lahve a další "nepotřebné" věci. S pomocí Makeda pak z těchto věcí tvoříte nové dekorace, maškarní kostýmy a mnoho dalšího.

Ekologická a kreativní hra Makedo baví děti i dospělé. Je ekologická a zábavná. Makedo je hra pro rozvoj představivosti a fantazie. Je originální dárek pro děti k narozeninám či vánocům. Makedo je hra která baví a rozvíjí zároveň.

Cupcritters-makedo-kreativni-hracka-pro-deti-a-dospele


Původní cena: 249

224 CZK
Akce
Makedo Find & Make - KVĚTINY


Původní cena: 299

239 CZK
Akce
Makedo Find & Make - LETADLO


Původní cena: 299

239 CZK

382 CZK

424 CZK

382 CZK

382 CZK
Akce
Makedo Find&Make - ROBOT


Původní cena: 299

239 CZK
Akce
Makedo Find&Make - SLON


Původní cena: 299

239 CZK
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz