Deskové a stolní hry - Hlavolamy

Úvod - Deskové a stolní hry - Hlavolamy

Zábavné hlavolamy

Hlavolamy slouží pro zábavu a procvičení logického uvažování při jejich řešení. Hlavolamy pro rozvoj představivosti a myšlení mají mnoho obtížností. Existují jednoduché i složitější hlavolamy, a na Rekrezona.cz jich máme spoustu, takže si určitě každý vybere. Hlavolamy jsou vyráběny z různých materiálů. Zde naleznete převážně dřevěné a bambusové hlavolamy. V ČR je díky spisovateli Jaroslavu Foglarovi nejznámější hlavolam Ježek v kleci.

Další z hlavolamů můžete najít v sekci Deskové a stolní - Smart Games. Smart Games jsou logické hry pro jednoho hráče, které rozvíjí logické myšlení a představivost. Tyto chytré hry jsou hra a hlavolam zároveň. Každá z her má své téma a jsou velice hezky zpracované. Výhodou smart games je, že v jedné hře je až 60 rébusů, které můžete řešit. Je to tedy spousta hlavolamů v jedné hře.

Pokud hledáte originální a netradiční dárek k vánocům či narozeninám pro vaše blízké a přátele, hlavolam či smart games je jistě potěší.

V našem e-shopu naleznete především hlavolamy ze dřeva, dále také hlavolamy na víno, hlavolamy pro děti, labyrint, bambusové hlavolamy a především známý hlavolam Ježek v kleci ve dřevěném provedení. Mezi nejoblíbenější logické hry (smart games) patří Safari, schovej a najdi, Na ledové kře, Autoblok a Antivirus.

399 CZK

249 CZK

249 CZK

649 CZK

490 CZK

390 CZK

990 CZK

399 CZK
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz