Facepainting - snazaroo

Úvod - Facepainting - snazaroo

Facepainting - Snazaroo

Facepainting neboli malování na obličej je forma zdobení tváře speciálními barvami. Své kořeny má v historii, kdy si lidé malovali na obličej různé znaky, symboly či jen nanášely barvy. Pomalování obličeje mělo náboženský, vojenský a rituální význam. 

Dnes je facepainting oblíben hlavně u dětí, ale i dospělí se někdy nechají zlákat. Facepainting pro děti i dospělé je často k vidění na dětských dnech, firemních akcích, dnech pro rodiny, karnevalech apod. 

Na obličej se dá namalovat cokoliv, fantazii se meze nekladou. Oblíbený je tygr, spidermann, vlajka, kytička, srdíčko, apod. Při malování na obličej dochází k pomalování celého obličeje, nebo jen jeho části. Malůvka je dočasná, při použití speciálních barev na facepainting ji smyjete horkou vodou, mýdlem nebo odličovacím mlékem. 

Barvy Snazaroo

Snazaroo je značka nejoblíbenějších barev na tělo a obličej. Facepainting barvy jsou velice kvalitní, proto je využívají amatérští i profesionální malíři obličejů. Snazaroo barvy jsou speciálně vyvinuté barvy vyhovující i citlivé pleti. Jsou vyrobeny z přísad, které jsou pod přísnou kontrolou testů EU a FDA toy, jsou netoxické a vyhovují kosmetickým předpisům. Tyto barvy lze snadno odstranit mýdlem a teplou vodou, nebo vlhčenými ubrousky.

Barvy značky Snazaroo mají pestré a syté barvy. Malování na obličej je s nimi velice jednoduché. Stačí navlhčit štětec nebo houbičku vodou, vzít si barvu a můžete kreslit. Barvy se snadno nanášejí a rychle schnou. Díky vysoké koncentraci, vám vydrží dlouhou dobu. Dají se také mezi sebou míchat, čímž získáte mnoho dalších odstínů a barev. 

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz