Deskové a stolní hry

Úvod - Deskové a stolní hry

Deskové hry, stolní hry, společenské hry

Hledáte zajímavý a originální dárek pro vaše blízké? Deskové a stolní hry jsou to pravé. Je to dárek, který obdarovaný jistě ocení a vydrží mu dlouhou dobu. Při hře se pobaví a s některými hrami bude navíc rozvíjet své logické myšlení. V naší nabídce naleznete zábavné párty hry, vzdělávací hry, hry pro rozvoj logického myšlení, karetní hry, strategické hry apod. Hry jsou pro děti i dospělé, vybere si každý.

Deskové hry

Deskové hry jsou takové hry, které se hrají na herním plánu a používají se kameny nebo figurky. Ty jsou na desku umisťovány, jsou z ní odstaňovány nebo jsou po desce posouvány podle pravidel. Můžeme je také označit jako moderní společenské hry, či jen společenské hry. Základní dělení deskových her je na závodivé deskové hry a strategické deskové hry.

Hry strategické

Cílem strategických her je zajmout, blokovat, obklíčit protihráče, ovládnout větší část herního území nebo manipulovat svými kameny na desce tak, aby se vytvořila určitá formace, případně byly přesunuty jinam.

Hry závodivé

Cílem závodivých her je dostat se co nejdříve na určité místo na hracím plánu nebo dojít ke konečnému poli.

Hry na rozvoj logického myšlení a představivosti

Hry rozvíjí logické myšlení a představivost hráčů. Převážně jsou určeny pro jednoho hráče. Každá hra má většinou nějaké své téma a několik různých úrovní obtížností. Tyto chytré hry jsou vhodné pro děti i dospělé. Nejoblíbenější jsou hry z kolekce smart games - např. Tučňáci na ledu, které znáte z TV reklamy.

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz